Jaunākie izdevumi /
Latvijas džeza vēsture 1922-1940 ( 17.09.2018 )


Pagājušajā piektdienā prezentācijā JVLMA Ērģeļu zālē ar lielu sajūsmu tika uzņemta Indriķa Veitnera grāmata
“Latvijas džeza vēsture 1922-1940”!
Indriķis Veitners ir mūziķis, džeza vēstures pētnieks, JVLMA džeza katedras dibinātājs un vadītājs, džeza vēstures pasniedzējs. Grāmata “Latvijas džeza vēsture 1922-1940” uzskatāma par pirmo zinātnisko darbu par Latvijas džeza vēsturi.
Autora motivācija darba tapšanā bijusi ziņkāre: “…profesionāla džeza mūziķa vēlme izzināt iepriekšējus notikumus Latvijas džezā, par ko nebija atrodama gandrīz nekāda informācija. … Un tā, šķietami tukšā, iepriekš nepētītā laukā piepeši atklājās daudz interesantu, iepriekš neizzinātu faktu. Šis ir iespējamais sākums vēl turpmākiem pētījumiem par atsevišķām personībām, to likteņiem, atskaņoto mūziku un veiktajiem ieskaņojumiem.” /“Latvijas džeza vēsture 1922-1940”/

Vilkam tāda dvēselīt' ( 12.09.2018 )


Papildinot bērnu vokālo ansambļu un koru repertuāru, izdota grāmata
"Vilkam tāda dvēselīt'".
Krājumā izdotas 17 Andra Sējāna un Reiņa Sējāna komponētas dziesmas bērnu vokālajiem ansambļiem (koriem) ar pavadījumu, kas izskanēja XXVI Vispārējo latviešu dziesmu un XVI Deju svētku bērnu vokālo ansambļu koncertos - muzikālajos uzvedumos “Vilkam tāda dvēselīt’". 

Dambis: Trīs dziesmu cikli jauktajam korim ( 29.08.2018 )


Šovasar izdots un Musica Baltica veikalā pieejams Paula Dambja krājums
"Trīs dziesmu cikli jauktajam korim"! Grāmatā iekļauti dziesmu cikli "Jūras dziesmas", "Ganu balsis" un "Danču dziesmas". Krājuma cena: 8.00 eiro

Latvijas komponisti Latvijas simtgadei ( 14.06.2018 )


Izdota grāmata
"Latvijas komponisti Latvijas simtgadei"!
Latvijas simtgadei tuvojoties, Valsts Akadēmiskā kora "Latvija" mākslinieciskais vadītājs Māris Sirmais nāca klajā ar ideju par dāvanu Latvijai - veidot radošu laboratoriju, kurā Latvijas komponisti radītu jaunas a capella kordziesmas jauktajiem koriem. Idejas rezultātā latviešu kormūziku papildinājušas 77 autoru kompozīcijas, no kurām šajā izdevumā iekļautas 19 kordziesmu notis. 

Ienākt
draugiem.lv twitter.com facebook.com
Draugi / Sadarbības partneri